پروژه اتوکدیپروژه طرح معماری اتوکدی

دانلود پروژه اتوکدی مجتمع مسکونی با رویکرد تعامل اجتماعی

دانلود پروژه اتوکدی مجتمع مسکونی

دانلود پروژه اتوکدی مجتمع مسکونی

کد محصول: cad4

در این مطلب دالان معمار، پروژه ای کامل و بی نظیر از مجتمع مسکونی با رویکرد تعامل اجتماعی بیشتر ساکنین با یکدیگر و همچنین پوستری زیبا و حرفه ای را ارائه می دهد. در ادامه، جهت آشنایی بیشتر شما عزیزان با پروژه، تصاویری از فایل اتوکد ارائه شده است.

در این طرح از حیاط مرکزی و چهار باغ و همچنین از عناصر باغ ایرانی ایده گرفته شده است. عناصری همچون سلسله مراتب، تقارن، مرکزیت، وحدت در کثرت و کثرت در وحدت، طبیعت گرایی و بهره گیری از منظر که سعی شده در طراحی به آن اشاره گردد.

با توجه به تعداد بلوک ها و تبعیت ظاهری از باغ ایرانی، مجموعه و باغ را به چهار قسمت مساوی تقسیم کردیم و از خطوط راست در طراحی لنداسکیپ و بلوک ها استفاده کردیم. با توجه به ایده انتخاب شده، در جلسات اولیه طراحی یک فضای دورهمی را در مرکز سایت طراحی کردیم تا ساکنین اوقات فراغت خود را در کنار یکدیگر سپری کنند.

یکی دیگر از عناصر معماری باغ ایرانی وجود جوی های آب می باشد که در طراحی این مجتمع از چهار طرف سایت به سمت داخل جوی هایی طراحی شده. در طراحی سعی شد هیچ فضای سبز بیهوده ای باقی نماند. استخرهایی برای انعکاس فضا در آب و ایجاد زیبایی مضاعف طراحی گردید.

امکانات پروژه:

  • فایل اتوکد مجتمع مسکونی
  • پوستر

دانلود پروژه اتوکدی مجتمع مسکونی

دانلود پروژه اتوکدی مجتمع مسکونی

دانلود پروژه اتوکدی مجتمع مسکونی

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

نام محصول: دانلود پروژه اتوکد مجتمع مسکونی با رویکرد تعامل اجتماعی

فرمت فایل: DWG

حجم فایل: 15 مگابایت

 

قیمت قبل از تخفیف 200000 تومان

 

 

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

 

راهنمای خرید پروژه اتوکدی مجتمع مسکونی با رویکرد تعامل اجتماعی

همان طور که در تصویر راهنمای بالا ملاحظه می‌کنید خرید از سایت دالان معمار به راحتی و در 4 گام انجام می‌شود. قبل از هر کاری فایل پروژه، پایان نامه و یا مقاله مورد نظر خود را به کمک دسته‌بندی مطالب سایت و یا گزینه جستجو سایت پیدا کنید. پس از انتخاب محصول مورد مورد نظر خود، روی دکمه پرداخت آنلاین و دانلود محصول کلیک کنید تا محصول به سبد خرید شما اضافه شود و در صفحه باز شده اطلاعاتی که از شما خواسته شده به دقت و درستی وارد کنید (توجه داشته باشید که آدرس ایمیل خود را به‌صورت صحیح وارد کنید چون فایل مورد نظر به ایمیل شما ارسال می‌شود). پس از درج اطلاعات با کلیک کردن بر روی دکمه خرید به درگاه بانک هدایت می‌شوید و بالافاصله پس از پرداخت لینک دانلود محصول برای شما فعال میشود و به راحتی می‌توانید آن را دانلود کنید. همچنین لینک دانلود به ایمیلی که در سایت وارد کرده‌اید، ارسال می‌شود.

تذکر مهم: از گذاشتن www در ابتدای ایمیل جدا خوداری نمایید.

توجه!

عزیزانی که به هر دلیلی امکان پرداخت آنلاین از طریق سایت برای آنها میسر نیست و تمایل دارند از طریق کارت بانکی و دستگاه‌های خودپرداز، عملیات واریز وجه را انجام دهند، می‌توانند با شماره تلفن ما 09199882881 تماس حاصل نمایند تا شماره کارت سایت را دریافت نموده و با هماهنگی لازم با مدیریت سایت، پس از واریز وجه، فایل مورد نظر خود را دریافت کنند.

دانلود پروژه اتوکدی مجتمع مسکونی با رویکرد تعامل اجتماعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *