نمونه موردی فرهنگسراتحلیل پلان فرهنگسرا خارجیتحلیل پلان و نمونه موردی

دانلود پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی هنری آمریکایی- مکزیکی MACC همراه با پلانها و تصاویر

نمونه موردی فرهنگسرا خارجی

نمونه موردی مرکز فرهنگی خارجی MACC 

کد محصول: p35

در این پروژه دالان معمار به تحلیل و بررسی جامعی از مرکز فرهنگی هنری آمریکایی- مکزیکی MACC پرداخته است. این پروژه در قالب 55 اسلاید پاورپوینت آماده شده است و در ادامه می توانید بخشی از آن را مطالعه کنید.

نمونه موردی مرکز فرهنگی خارجی MACC 

مقدمه

فرهنگسراها ازجمله مراکزی هستندکه می توانندعلاوه براوقات فراغت جوانان ضمن احترام به استقلال فکریشان،سمت وسوی ذهنی مناسبی به آنهاارائه نماید.دوره ی جوانی سرشارازانرژی ونشاط است وتوجه به چگونگی صرف این انرژی بالقوه امربسیارمهمی است که اگربدان پرداخته نشود وانرژی جوانان درمسیرمناسب وصحیح خودمصرف نگرددنه تنها جوان ازاهداف متعالی وآرمانی خود دورمی شود،بلکه چه بسا از راه خودمنحرف شده وسراز ناکجاآباد درمی آوردواز آنجا که آینده ی هرجامعه ای به جوانان اهل ورزش وابسته است پیامدچنین پیشامدی در خطرافتادن همه جانبه احتماع فرداست درنتیجه وجودامکانات وفضاهای فرهنگی وورزشی و… همراه بادرنظرگرفتن سلیقه ی جوانان وعدم تحمیل نظرات خاص وهمین طورنشان دادن گزینه ها وسمت وسوی مناسب برای مصرف انرژیشان باعث هدایت صحیح آنها شده ومانع جریحه دارشدن احساسات وسرخوردگی آنان می شود.

نمونه موردی مرکز فرهنگی خارجی MACC 

طرح بر پایی یک مکان فرهنگی برای هنرمندان لاتین و مردم عامه در اوایل دهه ی 1960 در شهر آستین (شهری در ایالت تگزاس) ارائه شد.جشن کلنگ زنی پروژه درنوامبر2005 زده شد وپروژه درژانویه ی 2006 شروع شد. سرانجام یک رویای سی ساله در 15 سپتامبر2007 به همراه بازگشایی بزرگ یک مرکز فرهنگی مکزیکی – آمریکایی تبدیل به آجر و ملات شد.

مارتین دل کمپو درسخنرانی خود برای گروهی که از طرف شهربرای انتخاب معمار برگزیده شده بودند، سخنرانی خود را در موردچگونگی تصوراتش نسبت به خورشید و ماه از زمانی که به طراحی “MACC” فکر می کرده توضیح می دهد.

پس از آن “دلئون” منظره را تصویر کرده وپیش فرضی به شکل هلال ماه ارائه می دهد. جایی که فضای اداره و کلاس ها باید جا داده شوند و به وسیله ی سه هرم متصل شوند.

نمونه موردی مرکز فرهنگی خارجی MACC 

مرکز فرهنگی MACC به عنوان منبعی برای جامعه ی محلی و بازدیدکنندگانی ازمیان اعضای جامعه ومحصلان،به پرورش فهم وارتقاء فرهنگ اسپانیایی همانند خصوصیات فرهنگ جاه طلبانه ی بومیان آمریکا متمرکز است. برنامه ها و برنامه های تحصیلی شامل : هنرهای بصری،تئاتر،رقص،ادبیات،موسیقی چند رسانه ای و هنرهای آشپزی است.

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.
—————————————————————————————
نام محصول: دانلود تحلیل مرکز فرهنگی هنری آمریکایی- مکزیکی MACC همراه با پلانها و تصاویر

فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: 55 اسلاید

حجم فایل: 5 مگابایت

 

قیمت قبل از تخفیف 100000 تومان

 

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

نمونه موردی مرکز فرهنگی خارجی MACC 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *