نمونه موردی دانشگاه و مرکز آموزشی

پاورپوینت تحلیل و بررسی دو نمونه دانشگاه هنر داخلی

نمونه موردی دانشگاه هنر

تحلیل پلان دانشگاه هنر داخلی

کد محصول: p74

در این پروژه دالان معمار پارپوینت 2 نمونه موردی دانشگاه هنر داخلی ارائه شده است. این پروژه در قالب 67اسلاید پاورپوینت آماده شده است و در ادامه می توانید بخشی از آن را مطالعه کنید.

  • دانشگاه هنر اسلامی تبریز

دانشگاه هنر اسلامی تبریز یکی از دانشگاه‌های شهر تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی است. این دانشگاه، که اولین دانشگاه تخصصی ایران در حوزه هنرهای اسلامی است، در مهرماه سال ۱۳۷۸ خورشیدی با پذیرش ۲۴۱ نفر دانشجو در رشته‌های تحصیلیطراحی صنعتی و فرش و معماری تأسیس شده و شروع به فعالیت نمود.

این دانشگاه دارای دو مجموعه به نام های مجموعه پردیس و مجموعه مقصودیه است.

مجموعه پردیس

مجموعهٔ پردیس دانشگاه هنر اسلامی تبریز در ضلع جنوبی چهارراه حکیم نظامی و در محل سابق کارخانه چرم سازی خسروی قرار گرفته‌است؛ مساحت این مجموعه ۳۶٬۰۰۰ مترمربع شامل ۸ ساختمان سه‌طبقه و یک‌طبقه می‌باشد. مرمت مجموعهٔ پردیس از سال ۱۳۷۶ خورشیدی شروع شده و در همین راستا ساختمان‌های فرسوده به آمفی‌تئاتر، ساختمان اداری، سالن ورزشی، سلف سرویس و کتابخانه تغییرکاربری داده‌اند؛ همچنین توربین‌ها و ژنراتورهایی که در بخش تأسیسات کارخانهٔ چرم‌سازی باقی‌مانده‌اند، مرمت و بازسازی شده و به‌عنوان موزهٔ صنعتی مورداستفاده قرار خواهند گرفت.

مجموعه مقصودیه

مجموعهٔ مقصودیه یکی از مجموعه‌های دانشگاه هنر اسلامی تبریز است که در خیابان مقصودیه واقع شده‌است. مساحت این مجموعه ۷٬۳۸۲ متر مربع شامل ساختمان‌های تاریخی بهنام، قدکی و گنجه‌ای‌زاده می‌باشد که این ساختمان‌ها هم‌اکنون به‌طور کامل مرمت و بازسازی شده و در اختیار دانشگاه قرار گرفته‌اند؛ همچنین ساختمان صدقیانی نیز پس از واگذاری، مرمت شده و به این مجموعه ملحق خواهد شد.

پاورپوینت تحلیل و بررسی دو نمونه دانشگاه هنر داخلی

  • پردیس هنرهای زیبا تهران

پردیس هنرهای زیبا، در زمینی مستطیل شکل به ابعاد تقریبی ۱۰۰×۲۰۰ متر که طول آن در امتداد محور طولی مجموعه دانشگاه می باشد، احداث شده است. شیب زمین حدود سه درصد، از جهت شمال به جنوب می باشد.

شبکه ارتباطی سواره و پیاده داخلی مجموعه
به دلیل استقرار این بنا در سایت دانشگاه و وجود فضای باز در پیرامون آن، دسترسی های پیاده و سواره به بنا، بخشی از شبکه ارتباطی درون دانشگاه می باشد. دسترسی اصلی ، در ضلع غربی در مجاورت حیاط U شکل طراحی شده است .

تا سال 1383 هجری شمسی، حیاط U شکل پردیس هنرهای زیبا محل توقف خودرو استادان و کارمندان بود که پس از آن، خیابان های مجاور پردیس، برای این منظور استفاده شد. از ابتدای سال 1387 هجری شمسی نیز، ورود خودرو به دانشگاه تهران ممنوع شد.

دانشگاه هنرهای زیبا تهران

نمونه موردی دانشگاه و مرکز آموزشی

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.
—————————————————————————————
نام محصول: پاورپوینت تحلیل و بررسی دو نمونه دانشگاه هنر داخلی

فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: 67 اسلاید

حجم فایل: 5 مگابایت

 

قیمت قبل از تخفیف 100000 تومان

 

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

تحلیل پلان دانشگاه هنر داخلی، پردیس هنرهای زیبا تهران، پاورپوینت دانشکده هنر ایرانی، پلان پردیس هنرهای زیبا تهران، دیاگرام پردیس هنرهای زیبا تهران، سایت پلان دانشگاه هنرهای زیبا تهران، پاورپوینت دانشگاه هنر تبریز، پلان دانشگاه هنرهای اسلامی تبریز، دیاگرام دانشگاه هنرهای اسلامی تبریز

تحلیل پلان دانشگاه هنر داخلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *