نمونه موردی دانشگاه و مرکز آموزشی

پاورپوینت تحلیل و بررسی مدرسه معماری کوپر یونیون نیویورک

نمونه موردی دانشگاه خارجی

تحلیل پلان مدرسه معماری کوپر نیویورک

کد محصول: p75

جان هیدک استاد مدرسه کوپر یونیون بود – 10 سال تدریس کرد – حدودا 20 سال رئیس آن بود تا آخر عمر. (2001 فوت کرد) او تاثیر زیادی بر روی دانشجویان معماری گذاشت از جمله دانیل لیبسکیند از شاگردان او بود. شیگرو بان و بهرام شیردل از شاگردان او بودند. او بحثی مطرح کرد تحت عنوان معماری معماری یا همان علم معماری یا رشته معماری. او معتقد بود رشته چیزیست که ما از طریق تحقیق و پژوهش می توانیم آن را به دست آوریم و در نقطه مقابل حرفه معماری قرار می گیرد. حرفه کاری است که یاد می گیریم از طریق تکرار آن را ادامه می دهیم و به تحقیق دست نمی زنیم و این جدای از رشته معماری است. او بحث تئوری را در مدرسه کوپر یونیون بسیار جدی پی می گرفت.  مدرسه کوپر یونیون به یک مرکزفرهنگی و فکری مشهور در نیویورک تبدیل شده است. موسسه مورد نظر مشتاق به ایجاد ساختمانی بود که بتواند منعکس کننده هدف موسسه باشد و بتواند ارزش ها و ارمان های خود را به عنوان یک مرکز امورش پیشرفته وخلاقانه در هنر و معماری و مهندسی نشان دهد.

           تحلیل پلان مدرسه معماری کوپر نیویورک تحلیل پلان مدرسه معماری کوپر نیویورک

در داخل ساختمان باید به گونه ای باشد که روابط بین 3 کالج که در ان قرار دارند به خوبی بر قرار شود (این 3 کالج پیش از این جداگانه قرار داشته اند )هسته عمودی در قلب ساختمان به عنوان فضایی مرکزی برای مبادله رسمی اجتماعی و فکری و نمونه خلاق در ساختمان جدید نمود پیدا کرده. امواجی که ساختمان ایجاد شده است به وسیله چهار طبقه ما را به بلندای اسمان می رساند و پیازای عمودی که حکم قلب ساختمان را دارد فضایی برای مطالعات و فعالیت های مانند ان است.

نمونه موردی دانشگاه و مرکز آموزشی

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.
—————————————————————————————
نام محصول: پاورپوینت تحلیل و بررسی مدرسه معماری کوپر یونیون نیویورک

فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: 43 اسلاید

حجم فایل: 5 مگابایت

 

قیمت قبل از تخفیف 100000 تومان

 

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

پاورپوینت تحلیل و بررسی مدرسه معماری کوپر یونیون نیویورک، پاورپوینت تحلیل و بررسی مدرسه معماری کوپر یونیون نیویورک، پاورپوینت تحلیل و بررسی مدرسه معماری کوپر یونیون نیویورک، پاورپوینت تحلیل و بررسی مدرسه معماری کوپر یونیون نیویورک، پاورپوینت تحلیل و بررسی مدرسه معماری کوپر یونیون نیویورک

تحلیل پلان مدرسه معماری کوپر نیویورک

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *