نمونه موردی اقامتگاه سالمندان

پاورپوینت تحلیل پلان اقامتگاه سالمندان در سوئیس

نمونه موردی اقامتگاه سالمندان

نمونه موردی خانه سالمندان در سوئیس

نمونه موردی اقامتگاه سالمندان خارجی

کد محصول: p72

در این پروژه دالان معمار پارپوینت  نمونه موردی اقامتگاه سالمندان خارجی در برن سوئیس ارائه شده است. این پروژه در قالب 22 اسلاید پاورپوینت آماده شده است و در ادامه می توانید بخشی از آن را مطالعه کنید.

نمونه موردی خانه سالمندان در سوئیس

آتلیه 5 در سال 1995 میلادی توسط پنج معمار جوان 23 تا 29 ساله در سوییس آغاز به فعالیت نمود. این گروه پس از چندین سال فعالیت حرفه ای به تاثیرگذارترین گروه معماری سوئیس مبدل شد و اعضای این گروه توانستند بهترین نمونه های معماری مدرن را خلق کرده و در بسیاری از مسابقات معماری در کشور سوئیس پروژه های مهم و ملی را از معماران معروف غیر بومی نظیر نورمن فاستر و گانتر بهنبیش، بریابند.

معماری آنان بیش از هر چیز تحت تاثیر آثار و اصول معماری لکوربوزیه دیگر معمار معروف سوئیسی بود که همزمان با سالهای اوج فعالیت اعضای آتلیه 5 وارد دانشکده های معماری سوئیس شده بودند. تخصص اصلی این گروه طراحی فضاهای مسکونی و اقامتی بوده و خانه سالمندان شهر برن (1984-1989)، یکی از موفق ترین آثار آنها در این زمینه محسوب می شود. این مجتمع که شامل 45 واحد اقامتی تراس دار برای سالمندان می باشد در ساحل رودخانه ای قرار گرفته و با تبعیت از شیب ساحل رودخانه بصورت پلکانی طراحی شده است.

ساختار کلی حجم از سه بلوک مشابه تشکیل می شود که یک بلوک از دو بلوک دیگر فاصله گرفته و شکافی را ایجاد کرده است که در داخل بنا ورودی اصلی و ایوان رو به رودخانه و در داخل بنا نیز لابی نشیمن و کافی شاپ را در خود جای داده است. هرچند که بافت پیرامون بنا را بناهایی با سقف های شیب دار و رنگ هایی گرم احاطه کرده است اما ساختار سازه این بنا به پیروی از اصول معماری مدرن و مصالح روز بتنی بوده و دیواره های خارجی نیز با آجر سفید رنگی نما شده اند، به طوری که سفیدی و سادگی بنا، آن را از بافت پیرامون خود جدا و شاخص می سازد.

دانلود نمونه موردی اقامتگاه سالمندان

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.
—————————————————————————————
نام محصول: پاورپوینت تحلیل پلان اقامتگاه سالمندان در سوئیس

فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: 22 اسلاید

حجم فایل: 2 مگابایت

قیمت قبل از تخفیف 100000 تومان

 

 

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

نمونه موردی خانه سالمندان در سوئیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *