تحلیل پلان بیمارستاننمونه موردی بیمارستاننمونه موردی بیمارستان خارجی

دانلود پاورپوینت دو نمونه موردی بیمارستان خارجی در آلمان همراه با پلانها و تصاویر

نمونه موردی بیمارستان خارجی

دانلود نمونه موردی بیمارستان در آلمان

کد محصول: p61

در این پروژه دالان معمار پاورپوینت نمونه موردی بیمارستان خارجی در آلمان همراه با پلانها و تصاویر ارائه شده است. این پروژه در قالب 51 اسلاید پاورپوینت آماده شده است و در ادامه می توانید بخشی از آن را مطالعه کنید.

1- بیمارستان صلیب سرخ آلمان

بنای اصلی یا به عبارتی هسته اولیه بیمارستان صلیب سرخ مونیخ در سال ۱۸۸۹ ساخته شد. طی جنگ جهانی دوم ساختمان کاملا تخریب شد اما در سال ۱۹۵۲ بعد از بازسازی دوباره مورد بهره برداری قرار گرفت.در سال ۱۹۸۸ شرکت معماری آر.آر.پی برنده مسابقه طراحی و ساخت این بیمارستان گردید. برنامه اصلی طرح در فاز جدید توسعه و بازسازی مجموعه ساختمانی موجود بود بدین ترتیب گسترش و توسعه و توسعه بخش هایی از بیمارستان صلیب سرخ مونیخ در سال ۱۸۹۸ اغاز شد و ضمن توسعه فضای سبز موجود در سایت کودکستانی نیز جهت نگهداری از کودکان کارکنان بیمارستان ساخته شد.

از سال ۱۹۹۳ تا ۱۹۹۷ ساختمان جدید شش طبقه ای به ارتفاع ۲۵ متر و با ساخناری خطی یکی از جداره های شهری سایت پروژه که هندسه ای با فرم مثلث دارد را تعریف نمود. بارزترین مشخصه بخش الحاقی جدید نورگیری فضاها از ویدی است که در مرکز بنا جانمایی شده است.

فضای پیرامون این وید در طبقات فضاهایی جمعی است که تعاملات اجتماعی میان مخاطبین را در خود جای می دهد. دسترسی های عمودی نیز شامل پنج دستگاه اسانسور در همین فضا تعبیه شده است. این آتریوم نه چندان وسیع در بدو ورود برفراز سر مخاطبین تازه از راه رسیده پرسپکتیوی از زندگی و اتفاقات شش طبقه را به آنان می نمایاند.

دانلود نمونه موردی بیمارستان در آلمان

2-بیمارستان کاتولیک آلمان

در نگاه اول به نظر می رسد بیمارستان کاتولیک سنت جان نیوماک از ان رو که دارای محوطه ای سرسبز با طبیعتی زیباست در یک تفرجگاه واقع شده است. محوطه این بیمارستان که ورود به آن برای عموم نیز ازاد است به پارک سلامت شهرت دارد.

این بیمارستان با پنج کلینیک تخصصی و بیشتر از ۴۰۰ تخت خواب دارای سرویس های پزشکی ویژه ای است و نیز بیمارستانی آموزشی محسوب می شود. هرساله این بیمارستان ۱۶ هزار بیمار بستری و ۱۴ هزار بیمار سرپایی را پذیرا می باشد. باوجود این ارقام و آمار می توان گفت سهم بسزایی در ارتقا سلامت منطقه دارد.

فضای بستری بیماران در چهار بال با ارتفاع ۴ طبقه با ساختاری مشابه در چیدمان فضای داخلی و موازی با یکدیگر سازماندهی شده است. فضاهای باز بین هر دو توده در قالب حیاط هایی مرکزی دید و منظر مناسبی را برای بخش بستری فراهم اورده اند. این حیاط ها تنها مختص استفاده بیماران و پرسنل می باشد و به روی عموم بسته اند. تفکیک میان حوزه های خصوصی از عمومی در فضای باز مجموعه راا مسیرهای آب مشخص می کنند.

دانلود نمونه موردی بیمارستان در آلمان

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.
—————————————————————————————
نام محصول: دانلود پاورپوینت دو نمونه موردی بیمارستان خارجی در آلمان همراه با پلانها و تصاویر

فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: 51 اسلاید

حجم فایل: 3 مگابایت

 

قیمت قبل از تخفیف 100000 تومان

 

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

دانلود نمونه موردی بیمارستان در آلمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *